Mor Şampuan Ne Demek?

Saçlar, özellikle kadınlar için vazgeçilmezdir ve her gün yeni renklerle ya da yeni modellerle kullanımı için büyük çaba gösterilir. Kadınların ve erkeklerin en güzel ve en dikkat çeken aksesuarları her zaman saçlar olmuştur. Son zamanlarda hayatımıza giren mor şampuan ise saçlarda devrim niteliğinde gelişmelerin yaşanmasını sağlıyor. Silver şampuan ya da sıklıkla bilinen adıyla mor şampuan özellikle sarı saçlı kadınlar arasında genellikle tercih edilen mucizevi bir ürün.

Silver Şampuan Nedir?

Doğal sarı saçlarda ve küllü kumral saçların en büyük sıkıntısı dore ve turuncu yansımalar can sıkıntısı yaratır. Özellikle  gün ışığında bu saç renkleri daha çok açılır ve zamanla koyu bakır rengine dönüşebilir. Saç renginin bütünlüğünü bozan bu durumu önlemenin ise en güzel yolu silver şampuanlardır. Diğer işlemler için saçın sürekli boyanması, kuaförlerde istenen rengin tutturulamaması neticesinde saçın yıpranmasına neden olacaktır. Silver şampuanlar özellikle doğal ya da boya fark etmeksizin gri, beyaz ve platin saçlarda etkisini göstermektedir ve istenen rengin oluşması için en pratik yoldur.
Silver şampuan ya da mor şampuan aynı ürünlerin farklı isimleridir. Renk skalasında turuncu renginin karşısında her zaman mor renk bulunur ve bu zıt kutupların etkileşim gücünden yararlanarak mor şampuan üretilmiştir.
Saçlarda dore ve bakır renginin yok edilmesi için üretilen bu şampuanın gerçek rengi de mordur.
Silver şampuanlarda paraben ve sülfat bulunmaz, organik ve doğal bir üründür.
Haftada iki ya da üç defa kullanılabilen mor şampuanların üretiminde hayvan deneyleri de yapılmamaktadır dolayısıyla tüm hayvansever ve veganlardan da olumlu tepkiler almıştır.
Koruyucu içermeyen silver şampuanlar kadınların yeni gözdesidir ve her geçen gün kullanımı artmaktadır.

Mor Şampuan Ne İşe Yarar?

Kuaförlerde, güzellik merkezlerinde ya da kadınların bireysel olarak sıklıkla kullandığı mor şampuanlar saç bakımı ve güzelliği için devrim yaratacak güce sahiptir.
• Saçlarda istenmeyen bakır tonlarını mor şampuan ile yok edebilirsiniz.
• Saçlarını sarıya boyatan ancak memnun olmayan kadınlar için küllü saç kullanılmasını sağlayan en pratik yoldur.
• Mor şampuan ile saçlarınızda istediğiniz griliği ya da küllü renkleri elde edebilirsiniz.
• Saçlarında kızıl renkler olan ve bu durumdan hoşnut olmayan kişiler için ideal bir şampuandır.
• Özel üretilen silver şampuanlar süt proteinleri içerir ve saçın beslenmesini sağlar.
• Silver şampuan kullanımının yanı sıra silver saç kremi de mevcuttur. İkili ürün kullanımı ile saçlarınız daha parlak, daha canlı olacak ve istediğiniz renk tonuna daha çabuk sahip olabilirsiniz.
• Koyu renk saça sahip olan kişiler de silver şampuanları, silver saç kremi ile inceletebilir daha sonrasında saçına uygulayabilir.
• Mor rengi ile bilinen silver şampuanlar elde ya da havluda boya bırakmaz.
• Doğal ve organik olduğu halde saçlarınız köpürür ve normal şampuanlar gibi kullanılır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.